Psikolojik Testler

Bipolar Bozukluk Testi

Bipolar bozukluk testinde yer alan sorular hayatınızın büyük bölümünde kendinizi nasıl hissettiğinizi ve davrandığınızı ifade eder. Test 18 yaşından büyük ve en az bir depresyon geçmişi olan bireylerde daha doğru sonuçlar vermektedir. Örnek; Çok mutlu – Çok mutsuz olduğum dönemler oluyor türevi sorularda sorulmak istenen; 1-2 ay boyunca çok mutlu oluyorum, ancak sonraki birkaç ay çok mutsuz olduğum oluyor. Eğer bu durum sizde hiç yaşanmıyorsa “Asla” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Unutmayın ki bu test kesin bir tanı koyabilmek için yeterli değildir. Yalnızca sizin bu konuda bir fikir sahibi olabilmeniz amacıyla hazırlanmıştır.

[wp_quiz_pro id=”1387″]
Etiketler

Psikolojiktir

Site yöneticisi. Alandan olduğu için sitedeki bütün içerikler en son yöneticinin onayından geçirilerek yayınlanır. Alanla ilgili bilgileri, 4 yıllık lisans ve 2 yıllık çalışma hayatının getirdiği deneyimleri birincil ağızdan paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

8 Yorum

  1. Doktorum yaklaşık 4 ay önce teşhis koymuştu aslında. Sırf merak ettiğim için bu bipolar bozukluk testi ni çözdüm. Sonuç yüksek düzeyde bipolar bozukluğa sahip olabileceğimi söylüyor. Tutarlı bir test olmuş, sonuç doğru. Gerçekten zor bir kişilik bozukluğu, sonucu benim gibi çıkan arkadaşlara kesinlikle tedavi olmalarını tavsiye ediyorum

    1. cemal merhaba kardeşim numaran varsa konuşalım bendede aynısı var nerden başlıyacağımı bilemiyorum boş zamanlarımı boş değerldiriyorm çizgiyi çekemiyourm kendime bi türlü 16 aşından beri devam ediyomuş

  2. Kasım 2016 da bu hastalığı geçirdim.23 yaşındayım. Hafif Bi polar bozukluk belirtileri dedi test. Diğer hastalıklarla karışmış olabilir dedi. Muhtemelen tedavi gördükten sonra hastaligin belirtilerini minimuma indirdiğim için böyle söyledi test. Gayet normal. Sorularınız varsa alabilirim. Cümleten geçmiş olsun.

  3. Yüksek düzeyde bipolar bozukluk demek mümkün diyor cidden bu doğru mu aileme nasıl anlatıcam nasıl yardım alacak birkaç gündür ağlıyorum inanmak istemiyorum ama arkadaşlarım doğrudur diyor nolur hata diyin?

  4. orta düzeyde bipolar bozukluk belirtisi.. şaşmamak gerek. aniden değişen ruh halimi buna mı bağlamam gerekiyor. acaba diye soru uyandırıyor kafa da..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgini Çekebilir

Close
Close
Close